Yükleniyor...

HİZMETLERİMİZ

CCTV Kapalı Devre Televizyon Sistemidir. Televizyon sisteminden farklı yanı bir merkezden açık ve geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak yerine Lokal bir alan içinde görüntü izleme sistemlerinin genel ismidir.
CCTV sistemlerinde Kamera en bilinir ve olması gereken bir cihazdır. Kamera kontrol ve izleme noktası için resim oluşturmaya yaramaktadır. Her ne kadar ayrı ele alınsa da Lensler kameraların ayrılmaz parçadır. Lensler Kameranın önüne takılır görüntünün mercekler yardımıyla CCD sensörün üzerine düşmesini sağlar. Takılıp çıkartılabilir, özelliklerine göre kameralar değiştirilebilir. Her türlü CCTV Kamera tamiri ve bakımı tarafımızdan sağlanmaktadır.
NVR (ağ video kaydedici) ve DVR (dijital video kaydedici), sizlerin güvenlik kamerası görüntülerinizi kaydetmeniz için kullandığınız sistemlerdir. Çeşitli yazılımlarda ve hard disk boyutlarında olan NVR ve DVR’lar, videolarınızı kaydetmenizi ve tekrar izlemenizi kolaylaştırmaktadır. Bunlardan hangisine ihtiyacınız olduğu ise sizin CCTV kamera mı yoksa IP kamera sistemlerinden birini kullanıyor olmanıza bağlıdır. NVR ve DRV tamiri ve bakımı tarafımızdan sağlanmaktadır.
IP kameralar CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı analog sinyali üzerlerindeki tümleşik DVS(Digital Video Server) ile işleyip sayısala çevirerek Ethernet bağlantı noktasından yayın yapabilen kameralardır. Yaygın olarak geleneksel CCTV(Closed Circuit Television) sistemlerinde olduğu gibi güvenlik amaçlı gözetim ve video kaydı tutmak amacıyla kullanılırlar. Bununla birlikte sadece gözetim ya da personel takibi amacıyla da tercih edilmektedirler. IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.
Endüstriyel kullanım için üretilen ve Gigabit(1000mbit/s) Ethernet bağlantı noktasına sahip türevleri de bulunmaktadır. IP CCTV Kamera; TCP/IP üzerinden video ve ses taşıyabilen CCTV kameralardır. Bu her kamera için ayrı ayrı kablo ihtiyacını ortadan kaldırır. Analog video sinyallerinin bir birlerine efekt etmelerini önler. Kayıt kısmında herhangi bir donanım gerektirmez. Ip kameralarınızın tamiri ve bakımı tarafımızdan sağlanmaktadır.
Görüntüleme yöntemi olarak gözle görülmeyen IR enerjiyi (ısıyı) esas alan ve görüntünün genel yapısını IR enerjiyi göre oluşmuş renkler ve şekillerin belirlendiği görüntüleme sistemidir. Genelde güvenlik amaçlı da kullanılabilir ama çok çeşitli sektörlerin de kullanımına açıktır. Özellikle ısıya güdümlü füze, gece görüş sistemleri ve benzeri askeri tekniklerin gelişmesi ile önemi artmıştır. Elektrik sektöründe ise, elektriksel problemlerin tespitinde kullanılır. Bu cihazların çektiği fotoğrafta sıcak bölgeler açık renk, soğuk bölgeler ise koyu renk le gösterilir. en soğuk bölgeyi mavi, en sıcak bölgeyi ise sarı gösterir. ortamın sıcaklığına göre mavi den sarı ya da kırmızı renk kullanarak geçer. Termal kameralarınızın tamiri ve bakımı tarafımızdan sağlanmaktadır.
kamera tamiri, cctv tamiri, HD TVI kamera tamiri, HD CVI kamera tamiri, AHD kamera tamiri, IP kamera tamiri, Termal kamera tamiri, DVR tamiri, NVR tamiri, speed dome kamera tamiri, PTZ kamera tamiri, cctv repair, camera repair, Soft Elektronik, Kamera Kontrol Klavyesi onarımı, kamera onarımı, cctv onarımı, dome kamera onarımı, IR kamera tamiri, güvenlik kamerası tamir, AHD onarım.