Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gücümüze güç kattık. Yeni yerimizde, yeni iş ortaklığımızla ve artan kalitemizle hizmetinizdeyiz.

Elektromod
Kuruluş amacımız; özellikle ihtiyacı her geçen gün daha da artan CCTV sabit ve hareketli kameraların, kamera kayıt cihazlarının (DVR ve NVR), kamera kontrol cihazlarının tamir, bakım ve onarım hizmetlerini, en gelişmiş elektronik cihazları kullanarak, konusunda uzman teknik personelimizle sunmaktır.
Hedefimiz; cihazların sorunlarını en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde çözmek, tamir, bakım, onarım sektöründe sürekliliği ve kaliteyi koruyarak siz değerli müşterilerimizle çözüm ortağı olarak çalışmaktır.
kamera tamiri, cctv tamiri, HD TVI kamera tamiri, HD CVI kamera tamiri, AHD kamera tamiri, IP kamera tamiri, Termal kamera tamiri, DVR tamiri, NVR tamiri, speed dome kamera tamiri, PTZ kamera tamiri, cctv repair, camera repair, Soft Elektronik, Kamera Kontrol Klavyesi onarımı, kamera onarımı, cctv onarımı, dome kamera onarımı, IR kamera tamiri, güvenlik kamerası tamir, AHD onarım.